Bekleyen Siparişiniz (1)
Sepetinizde Sipariş Bulunmamaktadır

Krepsi Lezzet

Krepsi
Hakkımızda

1981'ten bu yana, lezzeti ve sağlığı kendine misyon edinen Krepsi Lezzet, Bursa Akpınar şubesinde faaliyet göstermekte olup, Bursa'yı lezzet ile buluşturmaya devam ediyor. Zengin içerik ve makul fiyat garantisi ile Krepsi, tamamen doğal ve sağlıklı çözümler ile lezzet üretmeyi kendisine görev bilmiş ve çözüm ortaklarından temin edilen  tüm ürünlerde BRC, IFS, ISO, TSE(1-2-3-4) ve Helal Sertifikalı ürünler tercih edilmiştir. Tüm ürünlerimizi güvenle tüketebilirsiniz.

Ayrıca Krepsi Lezzet olarak biz, yılların verdiği tecrübe ve hassasiyet ile kendi etimizi kendimiz üretiyoruz. Besin bakımından zengin yaylalarda besi edilen, ardından hijyenik kesimhanelerde ve islami koşullara uygun bir biçimde kesimleri yapılan besi hayvanlarından elde edilen Krepsi Et Döner, lezzetini doğanın saflığından ve tecrübeyle hassasiyetin bir araya gelmesinden alır.

Kalite Anlayışı

Krepsi Lezzet, doğal ve katkısız olmaya özen gösterir. Lezzetimiz ve kalitemiz buradan gelir. Kalitesinden, doğallığından ve hijyeninden tereddüt edeceğimiz hiç bir ürün Krepsi Lezzet çatısı altında barınamamaktadır. Bu kalite anlayışı doğrultusunda ürünlerimiz hakkında herhangi bir memnuniyetsizlik yaşarsanız zaman kaybetmeden buradan durumu bizimle paylaşmanızı önemle rica ederiz.

Et Ürünleri

Krepsi Lezzet, etini kendi üretir. Etin lezzeti besi hayvanının beslenişi ile doğrudan ilişkilidir. Besi hayvanlarımız besin bakımından kaliteli yaylalarda yetişir. Kalite ve hijyen hassasiyeti ile kesimleri yapılır ve tüketici ile buluşur.

Piliç Ürünleri

Krepsi Lezzet, tavuk ürünlerinde CP Piliç ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. Tavuk dönerimiz Cp Piliç'in 1. sınıf işlem görmüş piliç ürünlerinden olup, Cp Piliç'e ait kalite sertifikalarını buradan inceleyebilirsiniz.

Tatlı Ürünleri

Tatlılarımız Eker'den. Firmamız tatlı grubunda eker kalitesini tercih ediyor. Eker Süt Ürünleri 1977'den bu yana çizdiği kaliteli ve doğal hizmet politikasıyla kendini kanıtlamış ve güven sağlamıştır.

Krepsi
Fotogaleri

Yeni Üye Kaydı

Cep telefonu numaranız hiç bir kurum ve kuruluş ile paylaşılmaz, reklam mesajları için kullanılmaz. Cep telefonu numaranız yalnızca sizin gerçek kişi olduğunuzu teyid etmek için doğrulama kodunuzun sms ile tarafınıza gönderilmesi ve siparişinizin iptal edilmesi durumunda nedenini sizinle paylaşmak amacı ile kullanılır.
Sms ile hesap doğrulaması yapılması için gereklidir.

Kaydınızı tamamladıktan sonra "Hesap Ayarlarım" sekmesinden ayarlarınızı yapabilir teslimat bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

Merhaba Seçkin Seymen, Size Bugün Tavsiye Edebileceğimiz Şeyler Var :)

Lezzetimize güvenmeyi seçtiniz. Krepsi, sizin için en iyi menüyü hazırlayacak.

  • Krepsi Tombik Döner (Dana) 6,00
  • Krepsi Tombik Döner (Dana) 6,00
  • Krepsi Tombik Döner (Dana) 6,00

  • KREPSİ TOMBİK ET DÖNER

  • KREPSİ TOMBİK ET DÖNER

  • KREPSİ TOMBİK ET DÖNER

  • Toplam Fiyat : 10,50
  • Menü İndirimi : %2
  • Ödeme Tutarı : 9,00


Oturum AçŞifremi Unuttum

Şifrenizi kayıtlı e-posta adresinize yeniden gönderebilirsiniz.

Şifre Hatırlat

Yeni bir şifre almak için kayıt sırasında
yazdığınız mail adresinizi yazın.
Cep Telefonu Kayıt

Krepsi.com hesabınızı kullanmaya başlayabilmek için bir cep telefonu kaydetmeli ve sms aktivasyonu yapmalısınız.