Bekleyen Siparişiniz (1)
Sepetinizde Sipariş Bulunmamaktadır

Krepsi Lezzet

Krepsi
Sık Sorulan Sorular

Online Krepsi Avantajları

Krep'si Online Sipariş Sistemi'nde sizleri küçük süprizler ile mutlu etmek istedik ve "Otomatik Kampanya Sistemi" ni geliştirdik. Buna göre, değişken bir baraj sistemi oluşturduk. Örneğin ; tek seferde yapılacak siparişin toplam tutarı o gün için belirlenen baraja ulaşıyor yada aşıyorsa, o siparişinizden belli bir yüzde ile indirim yada indirim tutarınıza eş değer bir yada bir kaç ürün alabilme hakkınız oluyor. Söz konusu kampanyadan faydalanabilmek için, o gün rastgele olarak belirlenen üst limitte sipariş vermeniz gerekmektedir. Oranlar ve indirim yüzdeleri önceden kullanıcılar ile paylaşılmaz. Kısacası bu süpriz kampanya sistemi, siz değerli müşterilerimize küçük süprizler yapabilmemiz için geliştirildi.

Krep'si'de Puan Sistemi Var mı ?

Krep'si'de puan sistemimiz henüz bulunmamaktadır. Otomatik Kampanya Sistemi'nde kazanacağınız indirim ve avantajlar sadece o siparişinize özel olduğundan, bu avantajınızı saklayıp daha sonra kullanamazsınız.

Krep'si'de Puan Sistemi Gelecek mi ?

Sistemimiz KrepsiPuan uygulamasına, siz müşterilerimizden gelecek olan talepler doğrultusunda geçiş yapabilecek alt yapıda tasarlanmış olup, ileriye yönelik çalışmalarımızın arasında puan sistemi bulunmaktadır.

Yeni Üye Kaydı

Cep telefonu numaranız hiç bir kurum ve kuruluş ile paylaşılmaz, reklam mesajları için kullanılmaz. Cep telefonu numaranız yalnızca sizin gerçek kişi olduğunuzu teyid etmek için doğrulama kodunuzun sms ile tarafınıza gönderilmesi ve siparişinizin iptal edilmesi durumunda nedenini sizinle paylaşmak amacı ile kullanılır.
Sms ile hesap doğrulaması yapılması için gereklidir.

Kaydınızı tamamladıktan sonra "Hesap Ayarlarım" sekmesinden ayarlarınızı yapabilir teslimat bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

Merhaba Seçkin Seymen, Size Bugün Tavsiye Edebileceğimiz Şeyler Var :)

Lezzetimize güvenmeyi seçtiniz. Krepsi, sizin için en iyi menüyü hazırlayacak.

  • Krepsi Tombik Döner (Dana) 6,00
  • Krepsi Tombik Döner (Dana) 6,00
  • Krepsi Tombik Döner (Dana) 6,00

  • KREPSİ TOMBİK ET DÖNER

  • KREPSİ TOMBİK ET DÖNER

  • KREPSİ TOMBİK ET DÖNER

  • Toplam Fiyat : 10,50
  • Menü İndirimi : %2
  • Ödeme Tutarı : 9,00


Oturum AçŞifremi Unuttum

Şifrenizi kayıtlı e-posta adresinize yeniden gönderebilirsiniz.

Şifre Hatırlat

Yeni bir şifre almak için kayıt sırasında
yazdığınız mail adresinizi yazın.
Cep Telefonu Kayıt

Krepsi.com hesabınızı kullanmaya başlayabilmek için bir cep telefonu kaydetmeli ve sms aktivasyonu yapmalısınız.