Bekleyen Siparişiniz (1)
Sepetinizde Sipariş Bulunmamaktadır

Krepsi Lezzet

Krepsi
Sık Sorulan Sorular

Nasıl Üye Olurum ?
Yöntem 1

Krep'si Lezzet online sipariş sisteminin kullanılabilmesi için sisteme kayıt olunması gerekmektedir. İki farklı üye kayıt yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan birincisi ve diğerine göre kısmen daha hızlı olanı " Facebook " ile üye olmaktır. Bunun için yapmanız gereken sayfanın en üstünde bulunan menüler arasında " Hesap Açın " linkine tıklamak ve açılacak pencerede " Facebook ile bağlan " butonuna tıklamak olacaktır. Bu sayede mevcut Facebook hesabınızdaki bilgileri kullanarak sistemimizde bir hesap oluşturabilirsiniz.

Yöntem 2

Bir diğer yöntem ise "Üyelik Formu" ile kayıt olmaktır. Bunun için sayfanın en üstünde bulunan menüler arasında "Hesap Açın" menüsüne tıklayarak açılacak olan penceredeki basitleştirilmiş formu doldurmanız yeterli olcaktır.

Hesabımı Nasıl Yönetirim ?

Üyeliğinizi oluşturduktan ve sisteme giriş yaptıktan sonra, sayfanın sağ üst köşesinde, hesabınızı temsil eden kutucuğu göreceksiniz. Bu kutucukta çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz. Bunlar ( Profil Resminiz - Adınız ve Soyadınız - Bekleyen Sipariş Adediniz ). Bütün bu bilgilerin yanı sıra "Sipariş Geçmişim" butonunu kullanarak geçmiş siparişlerinizin listesine ulaşabilir, "Hesap Ayarlarım" butonunu kullanarak hesabınız ile ilgili ayarlarınızı yapabilir, adresinizi kayıt edebilir ve profil resminizi değiştirebilirsiniz.

Hesap Ayarlarım

Hesap Ayarlarım sayfasında hesabınız ile alakalı ayarları yapabilirsiniz. Sayfada gerekli bilgiler kutulara ayrılmıştır ve kutuların sağ üst köşesinde ki "Düzenle" butonuna tıklamadığınız sürece ilgili alanda ki bilgileri günceleme imkanınız olmayacaktır. "Düzenle" butonuna tıkladığınızda ilgili kutucuk aktif olacak ve bilgilerinizi istediğiniz gibi düzenledikten sonra "Onayla" butonuna tıklayarak değişikliklerinizi kaydedebilirsiniz. Profil resmi alanına tıklayarak yeni resim ekleyebilir mevcut resminizi değiştirebilirsiniz.

Yeni Üye Kaydı

Cep telefonu numaranız hiç bir kurum ve kuruluş ile paylaşılmaz, reklam mesajları için kullanılmaz. Cep telefonu numaranız yalnızca sizin gerçek kişi olduğunuzu teyid etmek için doğrulama kodunuzun sms ile tarafınıza gönderilmesi ve siparişinizin iptal edilmesi durumunda nedenini sizinle paylaşmak amacı ile kullanılır.
Sms ile hesap doğrulaması yapılması için gereklidir.

Kaydınızı tamamladıktan sonra "Hesap Ayarlarım" sekmesinden ayarlarınızı yapabilir teslimat bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

Merhaba Seçkin Seymen, Size Bugün Tavsiye Edebileceğimiz Şeyler Var :)

Lezzetimize güvenmeyi seçtiniz. Krepsi, sizin için en iyi menüyü hazırlayacak.

  • Krepsi Tombik Döner (Dana) 6,00
  • Krepsi Tombik Döner (Dana) 6,00
  • Krepsi Tombik Döner (Dana) 6,00

  • KREPSİ TOMBİK ET DÖNER

  • KREPSİ TOMBİK ET DÖNER

  • KREPSİ TOMBİK ET DÖNER

  • Toplam Fiyat : 10,50
  • Menü İndirimi : %2
  • Ödeme Tutarı : 9,00


Oturum AçŞifremi Unuttum

Şifrenizi kayıtlı e-posta adresinize yeniden gönderebilirsiniz.

Şifre Hatırlat

Yeni bir şifre almak için kayıt sırasında
yazdığınız mail adresinizi yazın.
Cep Telefonu Kayıt

Krepsi.com hesabınızı kullanmaya başlayabilmek için bir cep telefonu kaydetmeli ve sms aktivasyonu yapmalısınız.