Bekleyen Siparişiniz (1)
Sepetinizde Sipariş Bulunmamaktadır

Krepsi Lezzet

Krepsi
Sık Sorulan Sorular

Nasıl Alışveriş Yaparım

Öncelikle alışveriş yapabilmek için bir üye hesabına ihtiyacınız var. Üyeliğiniz yok ise Nasıl Üye Olurum ? başlıklı konmuza göz atarak yeni bir üyelik açabilirsiniz. Bir üye hesabınız var ise sistemde oturum açtıktan sonra ana sayfamızda ki popüler ürünlerimizden yada "Menüler" sekmesinden menülerimizi ziyaret ederek sipariş vermek istediğiniz ürünün hemen yanında ki sepet ikonuna tıklayabilir yada ilgili ürünün resmine tıklayarak detay sayfasına gidebilirsiniz. Krepsi, online sipariş anlayışına farklı bir boyut kazandırarak, siparişinizin içeriğine müdahale edebileceğiniz bir sistem geliştirdi. Buna göre ürünlerimizin detay sayfasında içerik ile ilgili alanda ki kutucukları işaretleyerek yada işaretleri kaldırarak, sipariş etmek istediğiniz ürünün içeriğine müdahale edebilirsiniz. Sipariş vermek istediğiniz ürünün içinde ki standart malzemeler otomatik olarak seçili gelecektir. Ancak standart malzemeler arasında, siparişinizin içeriğinde olmasını istemediğiniz ürünler varsa, onlarada kutucuklarda ki işaretleri kaldırmak sureti ile müdahale edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizin fiyatları sabit olup, içeriklerine müdahale ettiğiniz ürünlerden ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

İçeriklerini isteğinize göre düzenlediğiniz yada standart malzemeler ile tercih ettiğiniz ürünlerimizi sipariş etmek için detay sayfasında bulunan "Sepete Ekle" butonuna tıklamanız ürünü sepete atmanızı sağlayacaktır. Daha sonra sayfanın sağ üstünde bulunan "Sepetinizde ... Adet Ürün Bulunmakta" sekmesinin yanıp sönmeye başladığını göreceksiniz. Bu sepetinizde satın alınmayı bekleyen bir siparişinizin olduğu anlamına gelir. Bu sekmeye tıklayarak sepetinize gidebilir ve teslimat adresinizi belirledikten sonra ödeme seçeneğini belirleyip "Siparişi Tamamla" butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Not : "Hesap Ayarlarım" sayfasında, daha önce adres bilgilerinizi düzenlediğinizde, sonraki siparişlerinizde adres bölümleri otomatik olarak sistem tarafından doldurulacaktır. Dilerseniz teslimat adresinize anlık olarak ta müdahale edebilirsiniz

Siparişlerimi Nasıl Takip Edebilirim / Teslimat Süresi Ortalama Ne Kadardır ?

Siparişinizi tamamladıktan hemen sonra, sistem sizi otomatik olarak siparişlerim sayfasına yönlendirecektir. Burada en son verdiğiniz siparişi görüntüleyebilme olanağına sahip olursunuz.

Ayrıca sayfanın sağ üst köşesinde üye hesabınızı temsil eden kutucukta da siparişiniz ile ilgili bir sayaç belirli bir süreden geriye doğru sayım yapıyor olacak. Siparişin türüne göre, teslimat süreleri değişiklik gösterecektir. Bu yüzden sepetinizde ki ürünlerin hazırlanış ve ulaştırılma süreleri hesaplanarak sağ üstte ki sayaca işlenir. Buna göre bilmeniz gereken şey en uzun sürede sayaç sona ermeden siparişinizin elinize ulaştırılmış olacağıdır.

Yeni Üye Kaydı

Cep telefonu numaranız hiç bir kurum ve kuruluş ile paylaşılmaz, reklam mesajları için kullanılmaz. Cep telefonu numaranız yalnızca sizin gerçek kişi olduğunuzu teyid etmek için doğrulama kodunuzun sms ile tarafınıza gönderilmesi ve siparişinizin iptal edilmesi durumunda nedenini sizinle paylaşmak amacı ile kullanılır.
Sms ile hesap doğrulaması yapılması için gereklidir.

Kaydınızı tamamladıktan sonra "Hesap Ayarlarım" sekmesinden ayarlarınızı yapabilir teslimat bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

Merhaba Seçkin Seymen, Size Bugün Tavsiye Edebileceğimiz Şeyler Var :)

Lezzetimize güvenmeyi seçtiniz. Krepsi, sizin için en iyi menüyü hazırlayacak.

  • Krepsi Tombik Döner (Dana) 6,00
  • Krepsi Tombik Döner (Dana) 6,00
  • Krepsi Tombik Döner (Dana) 6,00

  • KREPSİ TOMBİK ET DÖNER

  • KREPSİ TOMBİK ET DÖNER

  • KREPSİ TOMBİK ET DÖNER

  • Toplam Fiyat : 10,50
  • Menü İndirimi : %2
  • Ödeme Tutarı : 9,00


Oturum AçŞifremi Unuttum

Şifrenizi kayıtlı e-posta adresinize yeniden gönderebilirsiniz.

Şifre Hatırlat

Yeni bir şifre almak için kayıt sırasında
yazdığınız mail adresinizi yazın.
Cep Telefonu Kayıt

Krepsi.com hesabınızı kullanmaya başlayabilmek için bir cep telefonu kaydetmeli ve sms aktivasyonu yapmalısınız.